Halo Busko 9 Sport 9 Reprezentanci Athletics Busko-Zdrój wystartowali w niedzielnych biegach

Reprezentanci Athletics Busko-Zdrój wystartowali w niedzielnych biegach

utworzone przez | kwi 16, 2024 | Sport

Reprezentanci Athletics Busko-Zdrój wystartowali w niedzielnych biegach

Miniona niedziela była dla Klubu Sportowego Athletics Busko-Zdrój niezwykle owocna w sportowe wydarzenia. Lekkoatleci z Buska-Zdroju wzięli udział w trzech biegach, osiągając imponujące rezultaty i zdobywając cenne doświadczenie.

Busko 2 1

21. Cracovia Maraton – Athletics Busko-Zdrój

Pierwszym przystankiem była 21. edycja Cracovia Maratonu, gdzie czwórka zawodników Athletics Busko-Zdrój zmierzyła się z dystansem 42,195 km. Piotr Sztuk ukończył bieg z imponującym czasem 2 godzin 51 minut i 13 sekund, plasując się na wysokim miejscu w klasyfikacji generalnej. Kamil Paluch z czasem 3 godzin 18 minut i 47 sekund również zaprezentował się znakomicie. Tomasz Jabłoński finiszował z czasem 3 godzin 50 minut i 42 sekundy, a Beata Banasik pokonała trasę w czasie 4 godzin 9 minut i 18 sekund.

reklama fablen busko

4. Bieg z Czystą Przyjemnością w Kielcach – Athletics Busko-Zdrój

Tego samego dnia dziesięciu zawodników Athletics Busko-Zdrój wzięło udział w 4. Biegu z Czystą Przyjemnością w Kielcach. Na dystansach 10 km i 5 km nasi reprezentanci zaprezentowali wysoki poziom sportowy, walcząc o jak najlepsze rezultaty.

6. Bieg z Młodzika w Radzyminie – Athletics Busko-Zdrój

W 6. Biegu Młodzika w Radzyminie Zdzisław Perepiczko sięgnął po złoto w swojej kategorii wiekowej, potwierdzając znakomitą formę i talent zawodnika.

Osiągnięcia Athletics Busko-Zdrój w miniony weekend to kolejny dowód na to, że klub ten jest jednym z czołowych ośrodków lekkoatletycznych w regionie. Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów na sportowych arenach!

athletics busko-zdrój
athletics busko zdroj 1

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: Athletics Busko-Zdrój

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE