AKS 1947 Busko-Zdrój zwycięża 4:0 – wywiad z Oskarem Gwoździem [VIDEO]

utworzone przez | paź 2, 2023 | Sport

W ostatnim meczu w Włoszczowej, drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój nie pozostawiła złudzeń swoim rywalom z Hetmana. Wynik 4:0 na korzyść gości sprawił, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci fanów buskiego AKS.

Od samego początku meczu AKS dominowało na boisku, zdobywając dwa gole już w pierwszej połowie. W 5 minucie po faulu na Kacprze Rogozińskim jedenastkę dla drużyny z Buska wykonał Maciek Pokora, natomiast w 40 minucie wynik podwyższył Kacper Rogoziński. W drugiej połowie gracze z Buska nie zwalniali tempa i dołożyli kolejne dwa trafienia. W 88 minucie bramkę zdobył Kacper Załęcki oraz w 90 Kamil Uciński. Po ostatnim golu drużyna z Buska wykonała nietypową cieszynkę!

Zobaczcie co się wydarzyło się na boisku i co do powiedzenia ma Oskar Gwóźdź!