sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój przegrywa z Koroną II Kielce 2:1 (ZDJĘCIA)

AKS 1947 Busko-Zdrój przegrywa z Koroną II Kielce 2:1 (ZDJĘCIA)

utworzone przez | maj 1, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój przegrywa z Koroną II Kielce

 

Przed chwilą na stadionie Korony II Kielce rozegrał się mecz 26 kolejki IV ligi świętokrzyskiej, w którym AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzył się z liderem tabeli – Koroną II Kielce. Spotkanie odbyło się w pięknej, słonecznej scenerii przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach.

Już w 21 minucie spotkania AKS musiał uznać wyższość rywali. Oskar Gwoźdź popełnił faul w polu karnym, a sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Miłosz Strzeboński, który pewnie pokonał bramkarza gości, dając Koronie prowadzenie 1:0.

Kolejne minuty to dominacja gospodarzy, którzy dążyli do podwyższenia wyniku. W 30 minucie Adam Chojecki wykorzystał zamieszanie w polu karnym AKS-u i strzelił drugą bramkę dla Korony.

palac w konarach reklama

Druga połowa spotkania przyniosła więcej walki i emocji. AKS starał się stworzyć groźne sytuacje, jednak brakowało im skuteczności. W 65 minucie Filip Rogoziński pięknym strzałem z wolnego obił słupek bramki Korony. Niestety, piłka nie znalazła drogi do siatki.

Dopiero w 90 minucie meczu AKS zdobył honorową bramkę. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Dziewięcki. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Korony II Kielce 2:1.

Kolejny mecz zespół z Buska-Zdroju zagra 5 maja o godzinie 17:00 na stadionie w Busku-Zdroju. Ich przeciwnikiem będzie Hetman Włoszczowa.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE