AKS 1947 Busko-Zdrój przegrywa z Łysicą Bodzentyn 1:0! Ten mecz nie ułożył się po myśli podopiecznych Marcina Kołodziejczyka! [ZDJĘCIA]

utworzone przez | lis 13, 2023 | Sport

Wyjazdowy mecz AKS 1947 Busko-Zdrój przeciwko Łysicy Bodzentyn

Wczoraj, 12 listopada 2023 roku, o godzinie 13:00, piłkarze AKS 1947 Busko-Zdrój rozegrali wyjazdowy mecz przeciwko drużynie Łysica Bodzentyn, w ramach 16. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej.

Niewykorzystana szansa na początku meczu i czerwona kartka w 25. minucie pokrzyżowały plany AKS 1947 Busko-Zdrój

Wczorajszy mecz AKS 1947 Busko-Zdrój z Łysicą Bodzentyn okazał się być pechowym występem dla gości. Już na samym początku spotkania podopieczni Marcina Kołodziejczyka mieli okazję do objęcia prowadzenia, jednak nie wykorzystali sytuacji sam na sam. Ten fakt mógł mieć znaczący wpływ na przebieg meczu.

W 25. minucie meczu obrońca AKS 1947 Busko-Zdrój, Kamil Skiba, został ukarany czerwoną kartką

Jakby pecha było mało, w 25. minucie meczu po akcji zawodników z Bodzentyna nieszczęście spotkało obrońcę AKS 1947 Busko-Zdrój, Kamila Skibę. Ratując swój zespół przed utratą bramki, został ustrzelony piłką w rękę. Sędzia nie pozostał obojętny na ten incydent i nie tylko podyktował rzut karny na korzyść Łysicy Bodzentyn, ale także ukarał Skibę czerwoną kartką, co oznaczało jego natychmiastowe opuszczenie boiska. Rzut karny skutecznie wykorzystał Rafał Kujawa.

Mimo osłabienia zawodnicy AKS 1947 Busko-Zdrój walczyli do końca, aby wyrównać wynik

Osłabienie naszej drużyny nie pomogło w zwycięstwie, jednak należy docenić walkę naszych zawodników do samego końca. Nasza drużyna wywalczyła jeszcze kilka sytuacji bramkowych, jednak nie udało się wyrównać wyniku i mecz zakończył się zwycięstwem Łysicy Bodzentyn 1:0.

Kolejny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra przeciwko drużynie Orlęta Kielce

Mimo ostatniej porażki zespół z Buska-Zdroju zajmuje pewne drugie miejsce w tabeli czwartej ligi świętokrzyskiej, posiadając bilans dwunastu zwycięstw, jednego remisu i trzech porażek. Pozycja ta daje drużynie doskonałe szanse na walkę o awans do trzeciej ligi w rundzie wiosennej.

Ostatni mecz w jesieni AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra w sobotę o godzinie 12:00 na własnym stadionie przeciwko Orlętom Kielce.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszego zespołu!