sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje w meczu z Pogonią Staszów! (ZDJĘCIA)

AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje w meczu z Pogonią Staszów! (ZDJĘCIA)

utworzone przez | kwi 28, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje z Pogonią Staszów 3:3

Dziś na stadionie w Busku-Zdroju odbył się wcześniej zapowiadany mecz 25. kolejki IV ligi świętokrzyskiej, w którym AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzył się z Pogonią Staszów. Spotkanie, które miało być tylko formalnością, okazało się pełne niespodzianek i emocji.

Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera AKS-u, Tadeusza Krawca. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy już w 32. minucie wyszli na prowadzenie po strzale Kacpra Załęckiego z asysty Oskara Gwoździa. Jeszcze przed przerwą, w 40. minucie, prowadzenie gospodarzy podwyższył Kamil Skiba, strzelając głową. Wydawało się, że trzy punkty dla AKS-u są już pewne.

montessori reklama

Druga połowa meczu przyniosła jednak zwrot akcji. Gospodarze stracili koncentrację, co skrzętnie wykorzystali goście. W 48. minucie Pogoń zdobyła gola na 2:1, a w 57. minucie doprowadziła do wyrównania. Atmosfera na stadionie zrobiła się nerwowa, a kibice gospodarzy zaczęli się obawiać o wynik spotkania.

W 65. minucie Pogoń wyszła na prowadzenie 3:2, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację AKS-u. Na szczęście gospodarze nie poddali się i w 79. minucie, po strzale Macieja Żądło, doprowadzili do remisu. W końcówce meczu AKS miał jeszcze kilka okazji do zdobycia zwycięskiej bramki, ale tym razem zabrakło szczęścia.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Kolejny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój zagra 3 maja w Kielcach z liderem rozgrywek, Koroną II Kielce.

Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszego meczu.

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu na bieżąco, gdzie będziemy publikować ciekawostki na temat naszego regionu. Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.