Michał Bogacki, zawodnik AKS 1947 Busko – Zdrój zaprasza na ostatni mecz rundy jesiennej na stadionie w Busku-Zdroju przeciwko Orlętom Kielce [VIDEO]

utworzone przez | lis 16, 2023 | Sport

AKS 1947 Busko – Zdrój zagra ostatni mecz w rundzie jesiennej przeciwko Orlętom Kielce

Już w tą sobotę 18 listopada o godzinie 12:00 na stadionie w Busku-Zdroju rozegrany zostanie ostatni mecz drużyny AKS 1947 Busko – Zdrój w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem drużyny z Buska – Zdroju, której trenerem jest Marcin Kołodziejczyk będą Orlęta Kielce prowadzone przez Tomasza Kołodziejczyka.

AKS 1947 Busko – Zdrój w czołówce tabeli 4 ligi świętokrzyskiej

Aktualnie AKS 1947 Busko – Zdrój zajmuje drugie miejsce w tabeli 4 ligi świętokrzyskiej tracąc jedynie 3 punkty do lidera Korony II Kielce. Przed ostatnim meczem przeciwko drużynie z Bodzentyna 🔗, dzieliła nas jedynie różnica bramek. Trzeba pochwalić drużynę z Buska – Zdroju za wynik w tym sezonie – 37 punktów w tabeli pozwoli na bardzo dobry start w walce o awans do trzeciej ligi w rundzie wiosennej. Trzymamy kciuki za 3 punkty w sobotę.

Michał Bogacki zaprasza na mecz AKS 1947 Busko – Zdrój – Orlęta Kielce.

Zobaczcie zaproszenie na ostatni mecz AKS 1947 Busko – Zdrój w rundzie jesiennej. Przed naszymi kamerami Michał Bogacki, wychowanek drużyny z Buska – Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE