Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój ulega Alitowi Ożarów 1:3

AKS 1947 Busko-Zdrój ulega Alitowi Ożarów 1:3

utworzone przez | kwi 7, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój przegrywa na własnym stadionie z Alitem Ożarów

Po zwycięstwie w Rudkach, AKS 1947 Busko-Zdrój musiał zmierzyć się z wymagającym rywalem – drużyną Alit Ożarów. Wcześniej zapowiadany mecz, który odbył się 6 kwietnia o godzinie 16:00 na stadionie w Busku-Zdroju, zakończył się porażką gospodarzy 1:3.

Już w 15 minucie spotkania prowadzenie objęli goście za sprawą Piotra Wójcika. Dopiero w 63 minucie AKS doprowadził do wyrównania. Po wejściu na boisko zaledwie 5 minut wcześniej, bramkę zdobył Kacper Załęcki. Radość kibiców z Buska-Zdroju nie trwała jednak długo. W 74 minucie Mikołaj Jasiński ponownie dał prowadzenie Alitowi, a cztery minuty później wynik ustalił Filip Stępień.

as busko

Mimo ambitnej walki, AKS 1947 Busko-Zdrój nie zdołał odwrócić losów spotkania. Kolejną szansę na zdobycie punktów drużyna będzie miała już za tydzień, kiedy to na własnym stadionie zmierzy się z GKS Nowiny.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE