reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Sport 9 Akademia AKS 1947 Busko-Zdrój zaprasza dzieci z Buska-Zdroju i okolic na treningi (VIDEO)

Akademia AKS 1947 Busko-Zdrój zaprasza dzieci z Buska-Zdroju i okolic na treningi (VIDEO)

utworzone przez | mar 18, 2024 | Sport

W czwartek 14 marca na stadionie w Busku-Zdroju rozegrano sparing pomiędzy drużynami Młodzika Młodszego (U-12) AKS 1947 Busko-Zdrój i Akademii Piłkarskiej DAP Kielce. Podopieczni trenera Oskara Gwóździa, buskiego obrońcy, zmierzyli się z silnym rywalem.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Warto dodać, że w poprzednim sezonie Młodzik Młodszy AKS 1947 Busko-Zdrój pod wodzą trenera Gwóździa osiągnął imponujący sukces, zdobywając 1 miejsce w lidze i awansując do Świętokrzyskiej Ligi Młodzika Młodszego. Ten wynik pokazuje, że w Busku-Zdroju drzemie ogromny potencjał piłkarski, a młodym adeptom futbolu nie brakuje talentu i zaangażowania.

Trener Oskar Gwóźdź zaprasza wszystkie dzieci z Buska i okolic do dołączenia do Akademii AKS 1947 Busko-Zdrój. Nabór do drużyn młodzieżowych trwa cały rok. Treningi odbywają się na nowoczesnych obiektach sportowych w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE