Halo Busko 9 Sport 9 Dzieciaki Młodzika Młodszego Akademii 1947 Busko-Zdrój pokonali swoich opiekunów w meczu na zakończenie sezonu!

Dzieciaki Młodzika Młodszego Akademii 1947 Busko-Zdrój pokonali swoich opiekunów w meczu na zakończenie sezonu!

utworzone przez | cze 27, 2024 | Sport

Zakończenie sezonu grupy 2012 Młodzik Młodszy Akademii AKS 1947 Busko-Zdrój

W środę, na stadionie w Busku-Zdroju, odbyło się uroczyste zakończenie sezonu grupy z rocznika 2012 Młodzik Młodszy Akademii AKS 1947 Busko-Zdrój, prowadzonej przez trenera Oskara Gwoździa. To ciekawe zakończenie wydarzenie zgromadziło zarówno młodych piłkarzy, jak i ich rodziny oraz przyjaciół, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną radości, sportowych emocji i wspólnej zabawy.

restauracja slowacki baner

Młodzik Młodszy Akademii AKS 1947 Busko-Zdrój awansował do 1 ligi świętokrzyskiej

Zakończenie sezonu było okazją do podsumowania osiągnięć młodych zawodników oraz podziękowania wszystkim, którzy wspierali ich rozwój przez cały rok. Dzieciakom w tym sezonie udało się awansować do 1 ligi świętokrzyskiej.

Busko 2 1

Mecz Dzieci kontra Opiekunowie w ramach zakończenia sezonu

Centralnym punktem popołudnia był towarzyski mecz piłkarski, w którym drużyna dzieci zmierzyła się z zespołem złożonym z ich opiekunów. Spotkanie dostarczyło wiele emocji i radości wszystkim uczestnikom. Od pierwszego gwizdka było jasne, że zarówno dzieci, jak i opiekunowie podeszli do meczu z dużym zaangażowaniem i sportowym duchem.

Mecz był pełen dynamicznych akcji, widowiskowych bramek i niezliczonych uśmiechów. Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko, a doping zgromadzonej publiczności dodawał im skrzydeł. Po zaciętej walce na murawie, dzieci odniosły zwycięstwo nad swoimi opiekunami wynikiem 6:5. Radość młodych piłkarzy po końcowym gwizdku była nie do opisania.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE