Halo Busko 9 Sport 9 3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju za nami!

3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju za nami!

utworzone przez | maj 14, 2024 | Sport

3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju – zmagania najmłodszych pływaków

W minioną sobotę, 11 maja, Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju stała się areną zmagań najmłodszych pływaków województwa świętokrzyskiego. Odbyła się tam wcześniej zapowiadana 3 Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. W zawodach wzięło udział 115 zawodników w wieku 9-11 lat z 7 klubów: Kajman Połaniec, MUKP ORKA MOSiR Kielce, KS KSZO Ostrowiec Św., Centrum Staszów, SL Salos Cortile Kielce, TS Akwedukt Kielce, MUKS UNIA Busko Zdrój.

as busko

Rywalizacja odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, style oraz płeć. Zawodnicy rywalizowali na dystansie: 50, 100 i 200 m stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i zmiennym.

Zawody były niezwykle emocjonujące, a poziom rywalizacji bardzo wyrównany. Zawodnicy ze wszystkich klubów zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz ambitne podejście do rywalizacji. Na zakończenie zawodów odbyła się uroczysta dekoracja medalistów i zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych.

Runda Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej była prawdziwym świętem pływania dla najmłodszych. Zawody były doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności, sprawdzenia się na tle innych zawodników oraz zbudowania ducha sportowej rywalizacji. Organizatorzy zawodów dziękują wszystkim uczestnikom, trenerom i kibicom za stworzenie wspaniałej atmosfery i uczynienie tego wydarzenia niezapomnianym.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE