Halo Busko 9 Sport 9 2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju za nami!

2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju za nami!

utworzone przez | kwi 23, 2024 | Sport

2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju – Emocje na buskiej pływalni

W minioną sobotę, 20 kwietnia, Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju stała się areną zmagań najlepszych pływaków województwa świętokrzyskiego. Odbyła się tam 2 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która przyciągnęła tłumy kibiców i dostarczyła wielu sportowych emocji.

chary trans baner

131 zawodników zmierzyło się podczas 2 Rundy Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej w Busku-Zdroju

W zawodach wzięło udział 131 zawodników z 9 klubów: Centrum Staszów, KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, MUKP Korona-Swim Kielce, MUKP Orka MOSiR Kielce, MUKS UNIA Busko Zdrój, SKP Barakuda Starachowice, SKP Delfin Kozienice, SL Salos Cortile Kielce, TS Akwedukt Kielce. Rywalizowali oni w różnych kategoriach wiekowych i stylach pływackich, walcząc o medale i punkty do klasyfikacji generalnej ligi.

Poziom zawodów był wysoki, a walka o zwycięstwa niezwykle zacięta. Zawodnicy zaprezentowali swoje najlepsze umiejętności, dostarczając kibicom wielu emocjonujących momentów. Nie zabrakło również łez radości i rozczarowania, co jest nieodłącznym elementem sportowej rywalizacji.

Ostatecznie, po zakończeniu wszystkich konkurencji, poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Na podium stanęli najlepsi z najlepszych, którzy zostali nagrodzeni medalami, pucharami i dyplomami.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE