Halo Busko 9 Lokalne 9 Podsumowanie roku szkolnego w ZST-I w Busku-Zdroju [VIDEO]

Podsumowanie roku szkolnego w ZST-I w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | cze 24, 2024 | Lokalne

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju żegna rok szkolny 2023/2024 z sukcesami!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku Zdroju była okazją do podsumowania minionego roku oraz spojrzenia w przyszłość. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie z dumą świętowali liczne sukcesy edukacyjne i wychowawcze ZST-I w Busku-Zdroju.

mirage reklama

Mobilność z Erasmusem ZST-I w Busku-Zdroju:

Rok szkolny 2023/2024 obfitował w międzynarodowe doświadczenia. Grupa uczniów odbyła praktyki w ramach programu Erasmus w Sewilli, Hiszpania. Szkoła otrzymała również dofinansowanie na kolejne 34 mobilności dla uczniów w nowym roku szkolnym. Dodatkowo, 27 nauczycieli wyjedzie na doskonalenie umiejętności ICT do Portugalii i Hiszpanii w wakacje.

Sukcesy ZST-I w Busku-Zdroju w konkursach:

Uczniowie ZST-I mogą pochwalić się imponującymi osiągnięciami w konkursach. Dwóch uczniów z kierunku technik informatyk zdobyło tytuł laureata wojewódzkiego konkursu dotyczącego sztucznej inteligencji.

Uczniowie podkreślają mocne strony ZST-I w Busku-Zdroju:

Uczniowie doceniają wysoki poziom nauczania w ZST-I, nowoczesne wyposażenie warsztatów oraz możliwość rozwijania pasji i zainteresowań. Szkoła oferuje szeroki wachlarz kierunków, m.in. technik informatyk, technik mechanik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Kadra pedagogiczna wspiera rozwój talentów uczniów ZST-I w Busku-Zdroju:

Dyrekcja i kadra pedagogiczna ZST-I zapraszają uczniów do rozwijania swoich talentów i zdobywania kwalifikacji w tej prężnie rozwijającej się placówce. Szkoła zapewnia doskonałe warunki do nauki i przygotowuje młodzież do wyzwań współczesnego rynku pracy.

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku Zdroju to czas radości i podsumowań. Szkoła po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i przygotowywać się do sukcesów w przyszłości.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE