Znakomita Wokalistka z regionu Patrycja Woźniak zaśpiewała w buskiej tężni! [VIDEO]

utworzone przez | paź 28, 2023 | Lokalne

27 października mieszkańcy i goście Buska-Zdroju mieli okazję doświadczyć muzycznej magii podczas koncertu lokalnej gwiazdy, Patrycji Woźniak. Artystka, pochodząca z Żernik Górnych, zaskoczyła gości zgromadzonych w buskiej tężni, prezentując premierowo swój najnowszy utwór „Miłość na kredyt”.

Patrycja, choć swoje korzenie ma w Busku-Zdroju, swoją muzyczną karierę rozwija w Warszawie. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku to nie tylko wokalistka, ale również autorka tekstów, vocal coach i artystka związana z takimi projektami jak Tina Turner Show oraz TFE Singers.

Nowy utwór, „Miłość na kredyt”, przedstawiony podczas koncertu i porusza temat toksycznej miłości. Zakochana osoba często jest zraniona, lecz daje swojemu partnerowi kredyt zaufania, bo nie wyobraża sobie być z nikim innym, jest od niego uzależniona, chce za wszelką cenę uleczyć tę miłość – możemy przeczytać pod utworem na Youtube.

Nawet ulewna pogoda nie zdołała ochłodzić atmosfery koncertu, który odbył się w buskiej tężni. Publiczność, mimo deszczu, oddała się gorączce muzycznej pasji, jaką przyniosła na scenę Patrycja Woźniak. Jej energiczne wykonanie, wszechstronność muzyczna oraz niezaprzeczalny talent sprawiły, że koncert ten pozostanie zapamiętany przez wszystkich obecnych.

Oprócz znakomitego występu, Patrycja zaprosiła do głosowania na buską tężnię w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2023 organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

To ostatnia chwila na oddanie głosu!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE