Zapraszamy na koncert charytatywny w Kręgielni Chicago! [VIDEO]

utworzone przez | paź 12, 2023 | Lokalne

Zapraszamy na wyjątkowy koncert charytatywny, który odbędzie się w Kręgielni Chicago w Busku-Zdroju 21 października 2023 o godzinie 18:30! To wydarzenie pełne muzyki, dobrej zabawy i dobroczynności, które nie możecie przegapić.

Na scenie pojawią się dwie niesamowite zespoły, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń muzycznych. Zespół Zepsuł zagra covery znanych hitów, włączając w swój repertuar utwory artystów takich jak Brodka, Sylwia Grzeszczak, czy Enej. Ich energetyczne wykonania i charakterystyczny styl na pewno Was zachwycą i rozkręcą na parkiecie!

Metradar to kolejna gwiazda wieczoru, znana ze swoich dynamicznych interpretacji hitów metalowych. Jego mocne brzmienie i pełne energii występy oczarują wszystkich fanów ciężkiego grania. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników metalu!

Najważniejsze jest to, że koncert ten ma charakter charytatywny. Gramy dla Bartka, chłopca z rozpoznaniem autyzmu i cierpiącego na padaczkę po operacji usunięcia guza mózgu. Wspierając to wydarzenie, nie tylko spędzisz fantastyczny wieczór, ale także pomagasz Bartkowi i jego rodzinie w trudnych chwilach.

Przyjdź wraz z rodziną, przyjaciółmi lub kolegami z pracy – to doskonała okazja, by spędzić miło czas, słuchając znakomitej muzyki i wspierając naszą lokalną społeczność oraz Bartka w jego walce.

Zapraszamy!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE