Halo Busko 9 Lokalne 9 Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym Słoneczko [VIDEO]

Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym Słoneczko [VIDEO]

utworzone przez | cze 25, 2024 | Lokalne

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Słoneczko w Busku-Zdroju

W Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym Słoneczko. Wydarzenie to było wyjątkowe z kilku powodów: po pierwsze, była to okazja do podsumowania osiągnięć minionego roku, po drugie, uroczyste pożegnanie najstarszej grupy przedszkolaków, a po trzecie, świętowanie sukcesów wszystkich dzieci.

Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym Słoneczko w Busku-Zdroju – prezentacja talentów

Uroczystość rozpoczęła się od serii występów przedszkolaków. Dzieci z różnych grup wiekowych prezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie. W programie znalazły się tańce, piosenki oraz krótkie scenki teatralne. Występy te zachwyciły zgromadzonych rodziców i gości, pokazując bogactwo i różnorodność programu nauczania w przedszkolu.

Busko 2 1

Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym w Busku-Zdroju – dyplomy i życzenia

Po występach nastąpiła oficjalna część uroczystości. Dyrektor przedszkola, Pani Anna Korczyńska-Wieloch, wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola. Każde dziecko otrzymało również pamiątkowy upominek, a najstarsza grupa szczególne gratulacje i życzenia sukcesów na nowej drodze edukacyjnej.

hotel zamek derslawa

Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym w Busku-Zdroju – wspólne świętowanie

Zakończenie roku było również okazją do nieformalnych rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami a nauczycielami. Wspólne świętowanie sukcesów dzieci uczyniło to wydarzenie niezapomnianym.

Zakończenie roku szkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym w Busku-Zdroju -Podsumowanie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Słoneczku było wyjątkowym wydarzeniem, które podkreśliło wartość i znaczenie wczesnej edukacji oraz wspólnej pracy nauczycieli, rodziców i dzieci w kształtowaniu przyszłości najmłodszych.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE