Spotkanie z autorką wystawy 'Zaklęcia i Przodki’ – Agnieszką Brzeżańską oraz koncert Pawła Korepty w Galerii Sztuki Polonia [VIDEO]

utworzone przez | lis 2, 2023 | Lokalne

W miniony piątek, 31 października o godzinie 19:30, Buska Galeria Sztuki Willa Polonia gościła wyjątkowe wydarzenie, które zachwyciło miłośników sztuki i dźwięku. Autorka fascynującej wystawy „Zaklęcia i Przodki”, Agnieszka Brzeżańska, przywitała publiczność, prowadząc ją przez mistyczną podróż po swoich dziełach.

Po zakończeniu prezentacji autorskiej wystawy, publiczność została obdarowana drugim magicznym akcentem wieczoru – koncertem muzyki improwizowanej Pawła Korepty. Jego dźwięki, zawiłe i intrygujące, doskonale komponowały się z atmosferą stworzoną przez prace Brzeżańskiej, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla wszystkich obecnych.

Zarówno miłośnicy sztuki, jak i ci ciekawi nowych dźwięków, mogli w pełni oddać się tej artystycznej podróży, w której spotkanie ze sztuką wizualną i dźwiękową stworzyło wyjątkową symbiozę.

Spotkanie z Agnieszką Brzeżańską oraz koncert Pawła Korepty w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia było niezapomnianym doświadczeniem artystycznym, które połączyło różnorodne formy sztuki, tworząc magiczną, poetycką atmosferę.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE