Halo Busko 9 Lokalne 9 XXXI Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach

XXXI Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach

utworzone przez | mar 26, 2024 | Lokalne

XXXI Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach – relacja z wydarzenia

W dniu 23 marca 2024 roku, hala sportowa w Busku-Zdroju stała się areną rywalizacji wędkarzy. XXXI Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach zgromadził uczestników z całego kraju, którzy walczyli o tytuł mistrza w wieloboju castingowym.

Zawody, które zapowiadaliśmy tutaj rozpoczęły się rankiem, a emocje rosły w miarę zbliżania się do finałowych rzutów.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Oto wyniki końcowe zawodów:

Seniorzy – Wielobój:

  • 1. miejsce: Jacek Kuza
  • 2. miejsce: Maciej Kuza
  • 3. miejsce: Karol Sapigórski
  • 4. miejsce: Patryk Sapigórski
  • 5. miejsce: Włodzimierz Targosz
  • 6. miejsce: Sebastian Yuseinov
  • 7. miejsce: Piotr Sapigórski
  • 8. miejsce: Mariusz Janik
  • 9. miejsce: Filip Sala

Kobiety/Juniorki – Wielobój:

  • 1. miejsce: Renata Kuza
  • 2. miejsce: Anna Szufrajda
  • 3. miejsce: Nikola Serafin
  • 4. miejsce: Lena Dwojak
  • 5. miejsce: Wiktoria Gronostaj – DNS

Juniorzy – Wielobój:

  • 1. miejsce: Mateusz Molisak
  • 2. miejsce: Filip Wilkus
  • 3. miejsce: Antoni Wilkus
  • 4. miejsce: Jan Duklas
  • 5. miejsce: Dawid Szufrajda
  • 6. miejsce: Adam Pater

Kadeci/Kadetki – Wielobój:

  • 1. miejsce: Jan Duklas
  • 2. miejsce: Antoni Wilkus
  • 3. miejsce: Anna Szufrajda
  • 4. miejsce: Wojciech Niwicki
  • 5. miejsce: Jakub Małek
  • 6. miejsce: Szymon Łodej
  • 7. miejsce: Wiktor Gierczak
  • 8. miejsce: Amelia Kumor
  • 9. miejsce: Aleksandra Marzec
  • 10. miejsce: Gabriel Hańćko
  • 11. miejsce: Katarzyna Kaczor
  • 12. miejsce: Oliwer Perepiczko
  • 13. miejsce: Kacper Ciuk – DNS
reklama kregielnia chicago


Kobiety – Multi:

  • 1. miejsce: Anna Szufrajda
  • 2. miejsce: Renata Kuza

Mężczyźni – Multi:

  • 1. miejsce: Patryk Sapigórski
  • 2. miejsce: Filip Wilkus
  • 3. miejsce: Jacek Kuza
  • 4. miejsce: Maciej Kuza
  • 5. miejsce: Piotr Sapigórski
  • 6. miejsce: Włodzimierz Targosz
  • 7. miejsce: Sebastian Yuseinov
  • 8. miejsce: Dawid Szufrajda
  • 9. miejsce: Antoni Wilkus
  • 10. miejsce: Filip Sala
  • 11. miejsce: Mateusz Molisak

Kadeci – Finał Arenberga:

  • 1. miejsce: Anna Szufrajda
  • 2. miejsce: Jan Duklas
  • 3. miejsce: Antoni Wilkus

Juniorzy – Finał Arenberga:

  • 1. miejsce: Mateusz Molisak
  • 2. miejsce: Filip Wilkus
  • 3. miejsce: Dawid Szufrajda

Kobiety/Juniorki – Finał Arenberga:

  • 1. miejsce: Nikola Serafin
  • 2. miejsce: Lena Dwojak
  • 3. miejsce: Wiktoria Gronostaj
reklama kregielnia chicago

Seniorzy – Finał Arenberga:

  • 1. miejsce: Patryk Sapigórski
  • 2. miejsce: Jacek Kuza
  • 3. miejsce: Filip Sala

Seniorzy/Kobiety – Finał skisha spinningowego:

  • 1. miejsce: Filip Sala
  • 2. miejsce: Maciej Kuza
  • 3. miejsce: Jacek Kuza

Juniorzy/Juniorki – Finał skisha spinningowego:

  • 1. miejsce: Dawid Szufrajda
  • 2. miejsce: Filip Wilkus

Kadeci/Kadetki – Finał skisha spinningowego:

  • 1. miejsce: Antoni Wilkus
  • 2. miejsce: Anna Szufrajda
  • 3. miejsce: Jan Duklas

Drużyny – Kategoria Open:

  • 1. miejsce: Busko I
  • 2. miejsce: WKS 9 Błonie
  • 3. miejsce: Busko II
  • 4. miejsce: Brody
  • 5. miejsce: Busko III
  • 6. miejsce: Rudki
  • 7. miejsce: ISIKA Team Casting Bydgoszcz
  • 8. miejsce: Busko IV

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE