Halo Busko 9 Lokalne 9 XXII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju: Połączenie Pasji i Zdrowia – relacja z wydarzenia

XXII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju: Połączenie Pasji i Zdrowia – relacja z wydarzenia

utworzone przez | kwi 11, 2024 | Lokalne

XXII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju: Połączenie Pasji i Zdrowia

W dniu 10 kwietnia Buskie Samorządowe Centrum Kultury (BSCK) stało się miejscem inspirujących dyskusji i aktywności promujących zdrowy tryb życia podczas XXII Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju. Wydarzenie, które zapowiadaliśmy tutaj, przyciągnęło liczne grono uczestników, którzy mieli okazję uczestniczyć w panelu dyskusyjnym pt. „Pasje w życiu człowieka, a zdrowie”.

Panel Dyskusyjny z Gwiazdami Sportu – XXII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju

W godzinach porannych, w sali kinowej BSCK odbył się panel dyskusyjny, który zgromadził wybitnych sportowców. Wśród nich znaleźli się Ireneusz Mazur, Michał Jurecki, Sławomir Szmal, Tomasz Gębala, Agnieszka Marczak oraz Radosław Wasiak, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami na temat roli pasji w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Warsztaty i Miasteczko Zdrowia – XXII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju

Poza panelem, uczestnicy festiwalu mogli skorzystać z różnorodnych warsztatów edukacyjnych. Dodatkowo, na terenie BSCK zorganizowane zostało Miasteczko Zdrowia, gdzie prezentowane były stoiska różnych organizacji i instytucji działających na rzecz zdrowia. Była to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej oraz zapoznania się z działalnością lokalnych podmiotów medycznych.

CYTOBUS – Mobilny Punkt Badań Cytologicznych podczas XXII Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju

Przed głównym wejściem do BSCK zainteresowani mogli skorzystać z usług CYTOBUSU – mobilnego punktu badań cytologicznych. Inicjatywa ta, organizowana przez Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach, miała na celu ułatwienie dostępu do ważnych badań profilaktycznych i podkreślenie znaczenia regularnych kontroli zdrowotnych.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE