sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Od 19 stycznia 2024 możecie oglądać wystawę KOSMO w Galerii Sztuki Willa Polonia [VIDEO]

Od 19 stycznia 2024 możecie oglądać wystawę KOSMO w Galerii Sztuki Willa Polonia [VIDEO]

utworzone przez | sty 16, 2024 | Lokalne

Wystawa KOSMO w Galerii Sztuki Willa Polonia w Busku-Zdroju

19 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 w buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia odbędzie się wernisaż wystawy artystycznejKosmo„. Prace na wystawie zaprezentują trzej artyści: Norbert Delman, Mikołaj Moskal oraz Małgorzata Szymankiewicz.

Norbert Delman jest rzeźbiarzem, performerem, grafikiem, twórcą wideo, instalacji, kuratorem. W swoich pracach często porusza tematykę natury, kosmosu, ludzkiej egzystencji. Jego rzeźby są często monumentalne i wykorzystują organiczne materiały, takie jak drewno, kamień czy metal.

Małgorzata Szymankiewicz jest malarką i obiektystką. W swoich pracach interesuje się zagadnieniami konceptualnymi i formalnymi, tradycją polskiego i międzynarodowego malarstwa abstrakcyjnego. Jej obrazy są często monochromatyczne i wykorzystują geometryczne kształty.

as busko

Mikołaj Moskal jest artystą sztuk wizualnych, który pracuje głównie z papierem. Jego prace są często abstrakcyjne, ale jednocześnie przywodzą na myśl konkretne przedmioty. Moskal eksperymentuje z różnymi technikami i materiałami, tworząc przestrzenne obiekty i instalacje.

Wystawa „Kosmo” to spotkanie trzech artystów, którzy w różny sposób podejmują tematykę kosmosu i porządku. Ich prace są różnorodne, ale łączy je wspólna inspiracja naturą i poszukiwanie harmonii.

Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do 28 lutego 2024 roku.

Wstęp wolny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem wydarzeń, w którym znajdziecie inne wystawy.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE