sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Relacja z wernisażu wystawy Jacka Szostaka – rysunek, malarstwo, rzeźba w Buskim Samorządowym Centrum Kultury [VIDEO]

Relacja z wernisażu wystawy Jacka Szostaka – rysunek, malarstwo, rzeźba w Buskim Samorządowym Centrum Kultury [VIDEO]

utworzone przez | mar 4, 2024 | Lokalne

Jacek Szostak – rysunek, malarstwo, rzeźba – wernisaż wystawy prac artysty z Buska-Zdroju

 

1 marca o godzinie 17:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbył się wernisaż wystawy Jacka Szostaka, który zapowiadaliśmy tutaj.

Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem. Prace artysty zdradzają talent i zaangażowanie. Jacek Szostak nieustannie się rozwija, uczestnicząc w warsztatach i plenerach. Swoje prace prezentował już na kilkunastu wystawach zbiorowych i prezentacjach.

instal4u reklama

Artysta jest samoukiem, a jego prace zdradzają ogromny talent i zaangażowanie. Na wystawie można było podziwiać m.in. subtelne rysunki ołówkiem, barwne obrazy olejne, a także rzeźby w drewnie i glinie. Prace Jacka Szostaka emanują ciepłem i optymizmem, a jednocześnie skłaniają do refleksji nad naturą życia i pięknem otaczającego nas świata.

Wystawa jest dostępna do 22 marca. Możecie ją oglądać w godzinach otwarcia BSCK.

Zobaczcie relację z wernisażu.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE