kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Od dziś możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia instruktora na lodowisku Biały Orlik przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju!

Od dziś możesz skorzystać z bezpłatnego wsparcia instruktora na lodowisku Biały Orlik przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju!

utworzone przez | sty 12, 2024 | Lokalne

Bezpłatne wsparcie instruktora na lodowisku Biały Orlik w Busku-Zdroju

Mamy świetne wieści dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa! Od dzisiaj możecie skorzystać z doskonałej okazji do doskonalenia swoich umiejętności na lodowisku „Biały Orlik„, zlokalizowanym przy Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju. Relację z otwarcia możecie zobaczyć tutaj.

 

Weekend z instruktorem na lodowisku Biały Orlik w Busku-Zdroju

Instruktor będzie dostępny do Waszej dyspozycji w każdy piątek oraz sobotę w godzinach 17:00-19:00 To unikalna szansa na zdobycie cennej wiedzy, otrzymanie technicznych porad oraz skorzystanie z profesjonalnej pomocy podczas nauki jazdy na łyżwach.

 

Cennik lodowiska Biały Orlik w Busku-Zdroju

Cennik lodowiska Biały Orlik w Busku-Zdroju:

Bilety ulgowe kosztują 5 złotych, a normalne 8 złotych. Osoby posiadające kartę dużej rodziny mogą skorzystać z rabatu. Bilet ulgowy z kartą dużej rodziny kosztuje 4,25 złotych, a normalny 6,8 złotych. Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 złotych.

lodowisko biały orlik

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE