sklep wielobranzowy as 1

Zobaczcie jak wygląda wodny tor przeszkód na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | gru 8, 2023

Zapraszamy do skorzystania z wodnego toru przeszkód na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

Wszystkim mieszkańcom i gościom Buska-Zdroju, zwłaszcza tym najmłodszym przypominamy, że na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju, nadal możecie korzystać z wodnego toru przeszkód, który zapewni niezapomniane chwile rozrywki dla dzieci w każdym wieku. Jest to doskonała okazja dla rodzin, aby spędzić razem czas i zapewnić swoim pociechom nie tylko rozrywkę, ale również zachęcić do aktywnego stylu życia.

W jakim okresie wodny tor przeszkód na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju jest dostępny dla odwiedzających?

Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z wodnego toru przeszkód od 6 do 10 grudnia. Z tej atrakcji możecie korzystać w godzinach otwarcia basenu w Busku-Zdroju.

Czym charakteryzuje się wodny tor przeszkód w Busku-Zdroju?

Tor Przeszkód na Pływalni Miejskiej to nie tylko zwykła atrakcja, ale także miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności wodne w przyjazny i bezpieczny sposób. Liczne przeszkody dostarczą dzieciom nie tylko frajdy, ale także staną się doskonałym miejscem do nawiązywania nowych przyjaźni i wspólnego spędzania czasu.

Z wodnego toru przeszkód możecie korzystać także podczas Mikołajkowego Pływania na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

10 grudnia od godziny 9:00 na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju odbędzie się Mikołajkowe Pływanie. Zawody te to nie tylko świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale także ostatnia szansa na skorzystanie z wodnego toru przeszkód, który zostanie zamknięty po tym wydarzeniu.

Niespodzianką tego dnia będzie również specjalny gość – Święty Mikołaj, który osobiście odwiedzi buską pływalnię i przyniesie ze sobą specjalne upominki dla wszystkich odważnych uczestników Mikołajkowego Pływania. Nie przegapcie tej okazji na aktywne zakończenie roku.

Byliśmy z naszymi kamerami zobaczyć jakie jest zainteresowanie torem przeszkód, zobaczcie sami!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE