sklep wielobranzowy as 1

Mikołajkowe święto na wodnym torze przeszkód na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju! [VIDEO]

utworzone przez | gru 4, 2023 | Lokalne

Mikołajkowe Święto! Wodny Tor Przeszkód na basenie w Busku-Zdroju!

Z okazji zbliżających się Mikołajek, miłośnicy wodnej rozrywki w Busku-Zdroju mają powód do radości! Już niedługo otwarty zostanie wodny tor przeszkód na Pływalni Miejskiej, przygotowany specjalnie dla tych, którzy pragną połączyć sport z zabawą. To doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie i sprawić sobie odrobinę wodnej frajdy.

Wodny tor przeszkód będzie dostępny dla wszystkich od 6 do 10 grudnia. To pięć dni pełnych emocji i wyzwań, które z pewnością dostarczą niezapomnianych chwil zarówno najmłodszym, jak i starszym uczestnikom.

Bezpłatny wstęp na wodny tor przeszkód dla najmłodszych – Mikołajkowe Prezenty na Wodzie!

Aby uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje dla najmłodszych. W dniach 6 i 10 grudnia, dzieci mają szansę skorzystać z wstępu bezpłatnego! To doskonała okazja, aby przyprowadzić maluchy na pływalnię i zaszczepić w nich miłość do wodnych przygód.

10 grudnia pełen atrakcji – Mikołajkowe Pływanie – zawody pływackie na Pływalni Miejskiej w Busku-Zdroju

10 grudnia od godziny 9:00 na buskim basenie odbędą się zawody pływackie „Mikołajkowe Pływanie„. To trzy konkurencje, trzy stopnie trudności i trzy różne dystanse, dostosowane do umiejętności dzieci przedszkolnych i szkolnych. Święty Mikołaj, będąc fanem sportu, osobiście zainauguruje te emocjonujące zawody, które przyciągną wszystkich chętnych do wspólnej rywalizacji na wodnym torze przeszkód.

Po zakończeniu zawodów, wszystkie dzieci będą miały okazję przebywać w specjalnej strefie świątecznej, gdzie Święty Mikołaj osobiście wręczy im zasłużone nagrody. Upominki, przygotowane przez elfy, bałwanka i śnieżynki, z pewnością sprawią wiele radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych uczestników. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale także okazja do integracji w świątecznej atmosferze.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE