reklama wtarget gora 1

Wigilia dla potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju

utworzone przez | gru 21, 2023 | Lokalne

Wigilia dla potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju

W środę 20 grudnia w Klubie Seniora w Busku-Zdroju odbyła się wyjątkowa wigilia dla potrzebujących i samotnych zorganizowana przez Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodku Pomocy Społecznej – Panią Annę Kanie. Wigilia rozpoczęła się od uroczystego przekazania światełka betlejemskiego przez harcerzy z ZHP. Następnie wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Wspólnie spędzony czas na wigilii dla potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju

Na stole znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne. Była też okazja do kolędowania wraz z zespołami wokalnymi pod przewodnictwem Pana Andrzeja Walejnisa i Pana Michała Zocha. Wszyscy uczestnicy wigilii podkreślali, że było to dla nich bardzo ważne wydarzenie. Mogli oni poczuć się jak w rodzinnym gronie i spędzić wyjątkowy czas w świątecznej atmosferze.

W wigilijny wieczór wszyscy jesteśmy równi

Wigilia dla potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju to piękny gest, który pokazuje, że w naszym społeczeństwie są ludzie, którzy troszczą się o innych. To również okazja do tego, aby pokazać, że wszyscy jesteśmy równi i powinniśmy traktować się z szacunkiem. W wigilię nie ma miejsca na podziały i różnice. Wszyscy jesteśmy częścią jednej rodziny i powinniśmy się wspierać. W Busku-Zdroju udało się stworzyć wyjątkową atmosferę świątecznej miłości i życzliwości. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, osoby potrzebujące mogły spędzić ten wyjątkowy czas w ciepłym i rodzinnym gronie.

Ważne, aby pomagać potrzebującym – Wigilia dla potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju to idealny tego przykład

Organizacja wigilii dla osób potrzebujących i samotnych w Busku-Zdroju to tylko jeden z przykładów tego, jak można pomagać potrzebującym. Pomaganie nabiera wyjątkowego znaczenia, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy troska o drugiego człowieka staje się istotą magicznej atmosfery. Dzielenie się radością, ciepłem i wsparciem nie tylko przynosi ulgę tym, którzy potrzebują, ale także tworzy silne więzi społeczne. W obliczu trudności, które mogą spotkać innych, solidarność staje się źródłem nieocenionego blasku świąt. Dlatego warto pamiętać, że nawet najmniejszy gest dobra może rozświetlić czyjś dzień i sprawić, że okres świąteczny stanie się dla wszystkich wyjątkowy.

Źródło: Klub Seniora w Busku-Zdroju

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE