Wielkie święto wędkarskie w Kielcach – ruszył Festiwal Wędkarski w Targach Kielce! [VIDEO]

utworzone przez | paź 14, 2023 | Lokalne

W dniu dzisiejszym rozpoczął się Festiwal Wędkarski 2023 w Targach Kielce.

Zapraszamy miłośników wędkarstwa z całego regionu, się na wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się w dniach 14-15 października 2023 roku w Targach Kielce. To jedno z najważniejszych spotkań wędkarzy w naszym regionie, które przyciąga pasjonatów wędkarstwa z całej Polski.

Targi te to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami, technologiami oraz usługami związanymi z wędkarstwem. Będziecie mieli okazję odkryć nowinki w zakresie ochrony sprzętu wędkarskiego, dostępnych dodatków, odzieży specjalistycznej i wiele innych ciekawych propozycji. Wartościowymi informacjami podzielą się z Wami również eksperci, co pomoże Wam doskonalić Wasze umiejętności i czerpać jeszcze większą przyjemność z wędkowania.

Podczas targów nie zabraknie licznych prezentacji, warsztatów i pokazów, które pozwolą Wam wkroczyć na wyższy poziom wędkarstwa. Dzięki nim poznacie nowe techniki połowu oraz najnowsze trendy w branży. To niepowtarzalna okazja do spotkania z innymi pasjonatami wędkarstwa, podzielenia się swoim doświadczeniem i pasją. Targi to także doskonałe miejsce do nawiązania nowych znajomości oraz poznania liderów branży w bezpośrednich rozmowach.

To jednak nie koniec atrakcji! Na Festiwalu zostanie specjalnie przygotowane miejsce, gdzie każdy zwiedzający będzie mógł oddać, wymienić lub sprzedać swój zbędny sprzęt wędkarski. To idealna okazja, aby znaleźć nowy sprzęt lub pozbyć się tego, który nie jest już potrzebny.

A teraz dobra wiadomość! Osoby posiadające ważną opłatę Polskiego Związku Wędkarskiego oraz młodzież do lat 15 nie ponoszą kosztów związanych z wejściem na Festiwal. To świetna okazja dla młodszych wędkarzy, aby skorzystać z tej unikatowej imprezy.

Dla pozostałych uczestników wydarzenia bilety  są dostępne w cenie 20 zł.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE