kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Najmłodsi mieszkańcy Buska-Zdroju wzięli udział w warsztatach Wielkanocny Zajączek XL w Domu Zdrojowym przy Tężni (VIDEO)

Najmłodsi mieszkańcy Buska-Zdroju wzięli udział w warsztatach Wielkanocny Zajączek XL w Domu Zdrojowym przy Tężni (VIDEO)

utworzone przez | mar 25, 2024 | Lokalne

Wielkanocny Zajączek XL w Busku-Zdroju: warsztaty dla najmłodszych w Domu Zdrojowym przy Tężni

 

W miniony piątek o godzinie 16:00, Dom Zdrojowy przy buskiej tężni zamienił się w pracownię wielkanocnych dekoracji. W ramach wydarzenia “Zajączek Wielkanocny XL”, które zapowiadaliśmy tutaj, najmłodsi mieszkańcy Buska-Zdroju mieli okazję dać upust swojej kreatywności, tworząc unikalnego zająca z siana.

Pod czujnym okiem pracowników Domu Zdrojowego, dzieci z zapałem przystąpiły do pracy, wykorzystując siano, wstążki i inne materiały, by stworzyć ogromnego zajączka. Warsztaty te nie tylko rozwijały zdolności manualne najmłodszych, ale także były doskonałą okazją do nauki o tradycjach wielkanocnych.

hotel zamek derslawa

Wydarzenie to wpisuje się w serię inicjatyw Domu Zdrojowego mających na celu integrację społeczności lokalnej oraz promowanie tradycyjnych form aktywności kulturalnej. “Zajączek Wielkanocny XL” to doskonały przykład na to, jak lokalne tradycje mogą być przekazywane młodszym pokoleniom w sposób zarówno edukacyjny, jak i zabawny.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE