Hotel Polonia Park Medical Center & SPA zaprasza na weekend andrzejkowy w Restauracji Polonia!

utworzone przez | lis 24, 2023 | Lokalne

Hotel Polonia Park Medical Center & SPA zaprasza na Weekend Andrzejkowy w Restauracji Polonia

Weekend Andrzejkowy w Restauracji Polonia w Hotelu Polonia Park Medical Center & SPA zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko zachwyci podniebienie, ale także dostarczy niezapomnianych chwil rozrywki. Jeśli jeszcze nie masz konkretnych planów na nadchodzący weekend, to mamy propozycję, której nie będziesz chciał(a) przegapić!

Specjalne menu podczas Weekendu Andrzejkowego w Restauracji Polonia

W menu, przygotowanym przez utalentowanego Szefa Kuchni Huberta Misterkiewicza, czekają na Ciebie kulinarne arcydzieła, które będą dostępne przez cały weekend. Kolacja w Restauracji Polonia to doskonała opcja dla tych, którzy pragną spędzić wieczór andrzejkowy w kameralnym gronie, rozkoszując się wyjątkowym smakiem potraw.

Koncert Jagody Wesołoskiej – uczestniczki „The Voice of Poland” podczas Weekendu Andrzejkowego w Restauracji Polonia

W trakcie weekendu możesz również uczestniczyć w koncercie Jagody Wesołowskiej, utalentowanej artystki, która zdobyła uznanie jako uczestniczka programu „The Voice of Poland”. Jej występ zapowiada się jako muzyczna uczta dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Dodatkowe atrakcje, które czekają na gości Restauracji Polonia

Dodatkowo, aby wprowadzić jeszcze więcej magii i tajemniczości, organizatorzy przygotowali wróżby i zabawy związane z tradycją Andrzejek. To doskonała okazja, aby poznać swoją przyszłość i zanurzyć się w atmosferę magicznej nocy.

Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, w tym szansy na wygranie VOUCHERA o wartości 200 zł do skorzystania w hotelowym SPA. To doskonała okazja, aby zadbać o swój relaks i dobre samopoczucie.

Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce!

Aby zapewnić sobie miejsce podczas tego wyjątkowego wieczoru, zachęcamy do dokonywania rezerwacji stolików już teraz. Skontaktuj się z organizatorem pod numerem telefonu 733 409 773 lub za pośrednictwem adresu e-mail restauracja@hotelpoloniapark.pl. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z decyzją!

Przygotuj się na magiczną noc pełną smaków, muzyki i niesamowitych atrakcji. Wieczór Andrzejek w Restauracji Polonia obiecuje być niezapomnianym przeżyciem!

weekend andrzejkowy w restauracji polonia w busku-zdroju

/ Artykuł sponsorowany /

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE