Halo Busko 9 Lokalne 9 Wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju

Wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju

utworzone przez | cze 21, 2024 | Lokalne

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju zaprasza na wakacje pełne wrażeń

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów do aktywnego spędzenia wakacji. Wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju to wydarzenie, na które przygotowano dla Was różnorodne atrakcje, które dostarczą wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

restauracja slowacki baner

Park Linowy „Małpi Gaj” – wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

W okresie wakacyjnym Park Linowy „Małpi Gaj” przy ulicy Rokosza będzie czynny od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00-20:00. Ostatnia sprzedaż biletów odbywa się o godzinie 19:00, więc nie przegapcie okazji na wspinaczkowe przygody wśród drzew. To idealne miejsce dla miłośników adrenaliny i aktywnego wypoczynku.

instal4u reklama

Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju – wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Pływalnia Miejska przy ulicy Grotta 3a w Busku-Zdroju zaprasza codziennie od 9:00 do 21:00. Szczególnie zachęca się dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych zameldowanych na terenie Gminy Busko-Zdrój do korzystania z pływalni bezpłatnie do godziny 15:00 w okresie od 22 czerwca do 1 września. To doskonała okazja, by nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności.

chary trans baner

VI edycja BOSIR Arena CUP – wakacje z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji

Już 7 lipca 2024 roku na terenie rekreacyjnym buskiego Skateparku przy ul. Kusocińskiego odbędzie się VI edycja BOSIR Arena CUP – turnieju siatkówki plażowej mixtów. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 607 459 900. To wydarzenie, którego nie można przegapić, zarówno jako uczestnicy, jak i kibice. Przyjdźcie i bawcie się w sportowej atmosferze!

wakacje z buskim ośrodkiem sportu i rekreacji

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE