VI Turniej Papieski w buskim Ekonomiku – zobaczcie relacje z wydarzenia [VIDEO]

utworzone przez | paź 18, 2023 | Lokalne

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku-Zdroju zorganizowany został VI Turniej Papieski. To wydarzenie odbywa się cyklicznie i skupia zarówno młodzież technikum, jak i ogólniaka. W turnieju udział wzięły cztery drużyny – dwie damskie i dwie męskie.

Imprezę uroczyście zainaugurował dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, Andrzej Bilewski. Jego przemówienie stanowiło doskonałe rozpoczęcie tej sportowej rywalizacji. To wydarzenie nie tylko promuje aktywność fizyczną wśród młodzieży, wzmacnia więzi między uczniami ale również wspomina Papieża Polaka.

Po zaciętych rozgrywkach nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Męska drużyna ogólniaka okazała się zwycięska i zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce. Wśród drużyn damskich zwycięzcą okazała się reprezentacja technikum.

Nie obyło się bez symbolicznych nagród, które zostały wręczone zwycięzcom. To nie tylko dowód uznania dla umiejętności i zaangażowania zawodników, ale także motywacja do dalszej pracy i doskonalenia swoich umiejętności sportowych.

Uczestnikom jak i organizatorom gratulujemy zaangażowania i życzymy kolejnych udanych edycji tego wspaniałego turnieju!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE