Halo Busko 9 Lokalne 9 Zakończyło się VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju

Zakończyło się VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju

utworzone przez | maj 29, 2024 | Lokalne

VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju

28 maja 2024 roku na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju odbyło się VI Forum Zawodowe pod hasłem „Szkoła w działaniu”. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a jego celem było zaprezentowanie oferty edukacyjnej szkoły oraz zachęcenie uczniów szkół podstawowych do wyboru kształcenia zawodowego.

VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu – goście specjalni i przemówienia

Forum zaszczycili swoją obecnością m.in.: Świętokrzyski Kurator Oświaty – Pan Piotr Łojek, Starosta Buski – Pan Jerzy Kolarz, a także tegoroczni ósmoklasiści wraz z opiekunami. Dyrektor szkoły – Pan Grzegorz Owsiński – powitał wszystkich zgromadzonych i podkreślił wagę kształcenia zawodowego w dzisiejszym świecie. Następnie głos oddano młodzieży. Uczniowie ZSTiO zaprezentowali działalność Szkolnego Koła Wolontariatu oraz szczegółowo omówili kierunki kształcenia oferowane przez szkołę.

mirage reklama

VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu – prezentacja kierunków kształcenia

Podczas Forum zaprezentowano bogatą ofertę edukacyjną ZSTiO. Uczniowie mogli zapoznać się z takimi kierunkami jak m.in.: technikum budownictwa, technikum elektroniczne, technikum architektury krajobrazu, technikum hotelarskie, technikum logistyczne, technikum geodezyjne i technikum informatyczne.

VI Forum Zawodowe Szkoła w działaniu – wydarzenie zakończył słodki poczęstunek

Po części oficjalnej goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów technikum hotelarskiego.

VI Forum Zawodowe „Szkoła w działaniu” było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju. Wydarzenie z pewnością zachęciło wielu uczniów szkół podstawowych do wyboru kształcenia zawodowego w tej placówce.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju. W tym artykule znajdziesz podobne miejsca do Karabosów, w których spędzisz czas z dziećmi.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE