Uczniowie buskich szkół świętowali Dzień Nauczyciela [FOTO/VIDEO]

utworzone przez | paź 13, 2023 | Lokalne

W dniu 14 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Komisji Edukacji Narodowej, który jest szczególnym świętem dla środowiska edukacyjnego. To okazja do uhonorowania nauczycieli, dyrektorów i innych pracowników oświaty za ich trud i wkład w rozwijanie wiedzy i umiejętności uczniów. W tym roku mieliśmy okazję uczestniczyć w obchodach tego ważnego święta w dwóch znakomitych placówkach oświatowych: Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych oraz Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego.

Główną częścią obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej w obu szkołach było wręczenie nagród dla zasłużonych nauczycieli. To chwila, kiedy społeczność szkolna może podziękować pedagogom za ich trud i poświęcenie w pracy z uczniami. Dyrektorzy Grzegorz Owsiński (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego) oraz Sylwester Pałka (Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych) osobiście wręczyli nagrody nauczycielom, którzy wyróżnili się swoją pasją, zaangażowaniem i osiągnięciami w pracy dydaktycznej.

Obchody Dnia Komisji Edukacji Narodowej w obu szkołach były nie tylko czasem podziękowań dla nauczycieli, ale także okazją do prezentacji umiejętności i talentów uczniów. Młodzi aktorzy i artyści przygotowali przedstawienia, które zachwyciły publiczność. Uczniowie udowodnili, że edukacja to nie tylko przyswajanie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności interpersonalnych i artystycznych.

Podczas uroczystości mieliśmy przyjemność porozmawiać przed naszymi kamerami z dyrektorami obu szkół. Zapraszamy do obejrzenia filmu z obchodów tego dnia!

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE