Halo Busko 9 Lokalne 9 Ośrodek Szkolenia Kierowców TRELA –  nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym przygotujesz się do egzaminu na prawo jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców TRELA –  nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym przygotujesz się do egzaminu na prawo jazdy

utworzone przez | cze 18, 2024 | Lokalne

Szkoła jazdy TRELA – miejsce, w którym przygotujesz się do egzaminu na prawo jazdy

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączyła firma Ośrodek Szkolenia Kierowców TRELA. Ośrodek Szkolenie Kierowców TRELA to jedna z wiodących prywatnych placówek edukacyjnych w zakresie nauki jazdy w Busku-Zdroju, działająca od 1993 roku. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i długoletniemu doświadczeniu stała się największym Ośrodkiem Szkolenia w powiecie buskim.

Głównym celem Ośrodka Szkolenia Kierowców TRELA jest kompleksowe przygotowanie kursantów do egzaminów teoretycznych i praktycznych na prawo jazdy.

Początkowo szkoła działała z jednym pojazdem szkoleniowym, jednak dzięki systematycznemu rozwojowi, znacznie rozbudowała swoją flotę oraz infrastrukturę. Obecnie Szkoła Jazdy „TRELA” oferuje kompleksowe szkolenia we wszystkich kategoriach prawa jazdy. W ofercie znajduje się także program TEST-OSK zatwierdzony przez WORD, co podkreśla wysoki standard świadczonych usług.

warzywniak lobo

Nowoczesna infrastruktura szkoły obejmuje klimatyzowaną salę wykładową, wyposażoną w nowoczesne urządzenia dydaktyczne, takie jak projektor multimedialny, manekin do nauki pierwszej pomocy oraz stanowiska testowe. Szkoła korzysta również z innowacyjnych programów edukacyjnych firmy WINFOR, które wspomagają proces nauki teoretycznej i praktycznej.

Kluczowym elementem oferty Szkoły Jazdy „TRELA” jest własny, pełnowymiarowy i oświetlony plac manewrowy. Szkoła oferuje elastyczne terminy szkoleń, dostosowane do różnych pór dnia, a nawet nocy, co pozwala kursantom na dostosowanie nauki do swojego harmonogramu, zwiększając tym samym komfort i efektywność szkolenia.

Szkoła Jazdy „TRELA” oferuje kursy prawa jazdy w różnych kategoriach, takich jak: A1, A, B, C, B+E, C+E, D, ciągnik, laweta oraz dodatkowe przeszkolenia. Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorów, nowoczesnym programom nauczania oraz indywidualnemu podejściu do każdego kursanta, nauka w tej szkole jest skuteczna i satysfakcjonująca.

Szkoła Jazdy „TRELA” zaprasza serdecznie na kursy prawa jazdy. Dołącz do grona zadowolonych kursantów i zdobywaj uprawnienia w komfortowych warunkach, z gwarancją najwyższego standardu nauczania.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE