Halo Busko 9 Lokalne 9 26 marca w Busku-Zdroju odbyły się Świętokrzyskie Targi Edukacyjne (VIDEO)

26 marca w Busku-Zdroju odbyły się Świętokrzyskie Targi Edukacyjne (VIDEO)

utworzone przez | mar 31, 2024 | Lokalne

Świętokrzyskie Targi Edukacyjne w Busku-Zdroju – możliwość zapoznania się z ofertą uczelni

26 marca w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbyły się Świętokrzyskie Targi Edukacyjne. Organizatorami targów były Świętokrzyska Grupa Mediowa, Politechnika Świętokrzyska, Zarząd Powiatu Buskiego, oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty. Wydarzenie było skierowane do uczniów najstarszych klas szkół ponadpodstawowych z Powiatu Buskiego.

hotel zamek derslawa

Szeroka oferta edukacyjna polskich uczelni została zaprezentowana podczas Świętokrzyskich Targów Edukacyjnych w Busku-Zdroju

Na targach swoje stoiska zaprezentowały renomowane uczelnie wyższe, oferując unikatowe programy nauczania, dodatkowe kursy i działania wspierające rozwój zainteresowań oraz osiągnięcia edukacyjne przyszłych studentów. Wśród uczelni, które wzięły udział w wydarzeniu, znalazły się: Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Ignatianum w Krakowie, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach, oraz Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach.

Podczas targów uczniowie mieli okazję: zapoznać się z ofertami edukacyjnymi uczelni wyższych, dowiedzieć się o różnorodnych kierunkach studiów, programach nauczania i możliwościach rozwoju osobistego, spotkać się z przedstawicielami uczelni, oraz uzyskać informacje o ofercie rekrutacyjnej przygotowanej przez Komendę Powiatową Policji w Busku-Zdroju.

Targi stanowiły doskonałą okazję dla młodych ludzi, którzy planują dalszą edukację, aby zdobyć wiedzę na temat swoich przyszłych ścieżek kariery i wyboru uczelni. Wydarzenie było miejscem, gdzie aspirujący studenci mogli znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i zaczerpnąć informacji z pierwszej ręki od ekspertów i przedstawicieli uczelni.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE