Halo Busko 9 Lokalne 9 „Świętojańska Noc Czerwcowa” – magiczny spektakl na scenie letniej w Busku-Zdroju

„Świętojańska Noc Czerwcowa” – magiczny spektakl na scenie letniej w Busku-Zdroju

utworzone przez | cze 26, 2024 | Lokalne

Buska młodzież wystąpiła w spektaklu „Świętojańska Noc Czerwcowa” przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury

W minioną niedzielę, 23 czerwca, mieszkańcy Buska-Zdroju mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym, jakim był spektakl „Świętojańska Noc Czerwcowa”. Przedstawienie odbyło się na scenie letniej przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury i przyciągnęło licznych widzów, którzy przyszli podziwiać widowisko.

montessori reklama

Spektakl „Świętojańska Noc Czerwcowa” to dzieło Zdzisława Skoczylasa, którego scenariusz przenosił widzów w magiczny świat nocy świętojańskiej – pełnej tajemnic, czarów i obrzędów. Inscenizacja została przygotowana z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co pozwoliło na stworzenie niezwykłej atmosfery.

W przedstawieniu udział wzięli aktorzy z Teatru Hades i Teatru S-65+, a także tancerze z grupy Perfekta Master pod kierownictwem Sylwany Mazur. Ich wspólne wysiłki i talent zaowocowały niezwykle barwnym i dynamicznym występem, który na długo pozostanie w pamięci widzów. Aktorzy i tancerze z wielkim zaangażowaniem wcielali się w swoje role, prezentując wysoką jakość artystyczną i profesjonalizm.

O odpowiednią oprawę dźwiękową zadbał Arkadiusz Szostak, który jako reżyser dźwięku zapewnił idealne zgranie muzyki z wydarzeniami na scenie. Dźwięk stanowił integralną część spektaklu, dodając mu głębi i wzbogacając doznania widzów.

instal4u reklama

Publiczność, która licznie zgromadziła się na spektaklu, nie kryła swojego zachwytu. Owacje na stojąco i gromkie brawa towarzyszyły końcowym ukłonom artystów. „Świętojańska Noc Czerwcowa” okazała się być prawdziwym świętem kultury i sztuki w naszym mieście.

Spektakl „Świętojańska Noc Czerwcowa” na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję go obejrzeć. Wspaniałe wykonanie, wyjątkowa scenografia i doskonała muzyka sprawiły, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy. Już teraz czekamy na kolejne wydarzenia kulturalne, które będą dostarczać nam równie niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE