Święto Dyni i Jesieni w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lis 3, 2023 | Lokalne

W miniony wtorek, 31 października, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju przemienił się w barwną oazę radości i kreatywności z okazji obchodów Święta Dyni i Jesieni. Wydarzenie, które zgromadziło uczniów i nauczycieli, było nie tylko okazją do świętowania klimatu jesieni, ale także wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji.

Od wczesnych godzin porannych w szkole odbył się konkurs językowy dla klas pierwszych, którzy prezentowali swoje umiejętności językowe, zachwycając zarówno nauczycieli, jak i swoich kolegów.

Na hali sportowej, odbył się taniec integracyjny. Uśmiechy na twarzach i energia tańca wypełniała każdy kawałek przestrzeni.

Niezaprzeczalnie jedną z najbardziej ciekawych atrakcji była gra zręcznościowa w goglach VR. Uczestnicy mieli okazję doświadczyć fascynującego świata wirtualnej rzeczywistości, rozwiązując zadania i wyzwania, które zdawały się przenosić ich w zupełnie inne wymiary.

Podczas wydarzenia miał miejsce także kiermasz charytatywny przygotowany przez uczniów buskiej budowlanki.

Na każdej przerwie odbywał się również koncert zespołu szkolnego. Melodie rozbrzmiewały w korytarzu, dodając uroku i podnosząc jeszcze bardziej entuzjazm uczestników.

Święto Dyni i Jesieni w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju bez wątpienia pozostawiło niezapomniane wrażenia i wspomnienia. To wydarzenie, które pokazało, jak ważne są wspólne inicjatywy, zaangażowanie społeczne i radość z życia.

Zobaczcie relację z tego wydarzenia.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE