sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Mamy kolejny film ze studniówki ZSTIO w Busku-Zdroju – tak się bawi Budowlanka podczas studniówki 2024 [VIDEO]

Mamy kolejny film ze studniówki ZSTIO w Busku-Zdroju – tak się bawi Budowlanka podczas studniówki 2024 [VIDEO]

utworzone przez | sty 26, 2024 | Lokalne

Studniówka buskiej Budowlanki – maturzyści pokazali, jak się bawić do białego rana

W minioną sobotę, 20 stycznia 2024 roku, w Szanieckim Dworze w Busku-Zdroju odbył się bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju. Był to wyjątkowy wieczór dla maturzystów, którzy w ten sposób pożegnali się ze szkołą i rozpoczęli przygotowania do egzaminów dojrzałości. Poprzedni wpis wraz z filmem dotyczący tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza przygotowanego przez Monikę Kuś, który poprowadził dyrektor szkoły, Grzegorz Owsiński. Następnie młodzież Budowlanki podziękowała gronu pedagogicznemu oraz swoim wychowawcom.

Po oficjalnej części nadszedł czas na swobodną zabawę i taniec do białego rana. DJ dostarczał energetycznych rytmów, a sala balowa wypełniła się radosnymi śmiechami i energetycznymi tańcami. Maturzyści bawili się wspaniale, a ich uśmiechy nie schodziły z twarzy.

as busko

Wśród tańców nie zabrakło tradycyjnych przebojów. Były też kawałki bardziej nowoczesne, które porwały do tańca nawet najwybredniejszych tancerzy.

Maturyści z buskiej Budowlanki pokazali, że potrafią się bawić do białego rana. Ich bal studniówkowy był niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Już w ten weekend, podczas balu studniówkowego bawić będą się uczniowie buskiego Ekonomika w Pałacu w Konarach

Zobaczcie kolejny film, który udało nam się przygotować z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE