ARTYKUŁ

Relacja ze spotkania z Przemysławem Kossakowskim w Miejsko-Gminnej Publicznej Bibliotece w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lis 28, 2023

Spotkanie z Przemysławem Kossakowskim w Busku-Zdroju

W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju, 27 listopada o godzinie 16:30, odbyło się wyjątkowe, wcześniej zapowiadane spotkanie z Przemysławem Kossakowskim, podróżnikiem, dziennikarzem i dokumentalistą. Wydarzenie przyciągnęło licznych miłośników podróży i produkcji Przemysława Kossakowskiego.

Widownia wybrała temat prelekcji podczas spotkania z Przemysławem Kossakowskim w Busku-Zdroju

Spotkanie było wyjątkowe nie tylko ze względu na gościa specjalnego, ale także dzięki innowacyjnemu podejściu do formy prezentacji. Uczestnicy mieli okazję wybrać jeden z czterech tematów, na których Przemysław Kossakowski mógł podzielić się swoją wiedzą. Spośród dostępnych opcji, publiczność zdecydowała się na temat zatytułowany „Odmienne Stany Świadomości”, podczas której Przemysław Kossakowski opowiadał m.in. o szamańskich obrzędach i zabiegach medycyny niekonwencjonalnej m.i.n z Kolumbii.

Autografy, zdjęcia, rozmowy z uczestnikami podczas spotkania Przemysława Kossakowskiego w Busku-Zdroju

Po prelekcji nadszedł czas na bardziej osobiste chwile. Uczestnicy mieli okazję zamienić kilka słów z Przemysławem Kossakowskim, zadać pytania, wyrazić swoje spostrzeżenia i podzielić się własnymi doświadczeniami. Atmosfera była pełna entuzjazmu i ciekawości, co sprzyjało swobodnej wymianie myśli.

Nie zabrakło także okazji do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Uczestnicy, korzystając z możliwości sfotografowania się z autorem, uwiecznili ten wyjątkowy moment. Dodatkowo, ci, którzy pragnęli zachować coś więcej niż tylko wspomnienie, mieli szansę zdobyć autograf Przemysława Kossakowskiego.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE