sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Spotkanie autorskie Jana Chruślińskiego w Busku-Zdroju połączone z promocją jego najnowszej książki „Od zmierzchu do świtu”

Spotkanie autorskie Jana Chruślińskiego w Busku-Zdroju połączone z promocją jego najnowszej książki „Od zmierzchu do świtu”

utworzone przez | mar 22, 2024 | Lokalne

Spotkanie autorskie Jana Chruślińskiego w Busku-Zdroju

 

W dniu wczorajszym Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju gościła wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło miłośników literatury. Spotkanie autorskie z Janem Chruślińskim, które zapowiadaliśmy tutaj, znanym z pasji do słowa pisanego, stało się okazją do świętowania jego najnowszej publikacji “Od zmierzchu do świtu”.

Sala biblioteki wypełniła się po brzegi, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu czytelników lokalnymi wydarzeniami kulturalnymi. Wśród publiczności znaleźli się fani różnych grup wiekowych, co pokazuje, że literatura nie zna granic ani wieku.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Jan Chruśliński, zasiadając w wygodnym fotelu, nie tylko zaprezentował treść swojej najnowszej książki, ale również podzielił się osobistymi inspiracjami i doświadczeniami, które wpłynęły na proces twórczy. Dyskusja o tle historycznym i głównych wątkach fabuły stała się okazją do głębszego zrozumienia jego dzieła.

Część autografowa była kulminacyjnym momentem spotkania, gdzie każdy miał szansę na osobistą rozmowę z autorem. Wydarzenie to nie tylko wzbogaciło ofertę kulturalną Buska-Zdroju, ale także pozwoliło uczestnikom na poszerzenie horyzontów czytelniczych.

Spotkanie autorskie Jana Chruślińskiego w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/Miejsko-Gimnna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju/

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE