Spektakl „Klimakterium …i już” rozbawił publiczność w Buskim Samorządowym Centrum Kultury [VIDEO]

utworzone przez | lis 21, 2023 | Lokalne

Spektakl Klimakterium… i już na deskach Buskiego Samorządowego Centrum Kultury

W dniu 17 listopada 2023 roku Buskie Samorządowe Centrum Kultury gościło widowisko, które skupiło uwagę publiczności na temacie menopauzy. Wydarzenie to okazało się strzałem w dziesiątkę, zapełniając widownię sali kinowej w Busku-Zdroju po same brzegi. Musical „Klimakterium… i już” przedstawiał losy czterech kobiet w wieku menopauzalnym, starających się radzić sobie z trudnościami życiowymi w humorystyczny sposób. 

Klimakterium… i już – musical, który łamie tematy tabu

Spektakl, zrealizowany przez utalentowany zespół aktorski składający się z Tatiany Sosny-Sarno, Katarzyny Kozak, Małgorzaty Duda-Kozera oraz Ludmiły Warzechy, stawiał sobie za cel rozwiewanie tabu wokół menopauzy. Przez zabawne sytuacje i dialogi, bohaterki prezentowały różne sposoby radzenia sobie z menopauzą, od terapii hormonalnej po jogę. Humor pełnił kluczową rolę jako lekarstwo bez skutków ubocznych, pomagając publiczności łatwiej znosić przeciwności losu.

Aktorki, nie wstydząc się śmieszności, promowały aktywne i twórcze życie kobiet w wieku średnim i starszym. „Klimakterium… i już” nie tylko dostarczało rozrywki, ale także przyczyniało się do edukacji i normalizacji rozmowy na temat menopauzy.

Szeroka oferta Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju

Klimakterium… i już to nie jedyny ciekawy spektakl w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą BSCK. Aktualnie w Galerii Antresola możecie zobaczyć wystawę XXXVIII Przegląd Plastyki Ponidzie 2023 🔗, natomiast w kolejnych dniach odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń.

Zobaczcie relację z musicalu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE