Halo Busko 9 Lokalne 9 Sklep wielobranżowy AS – szeroki asortyment artykułów budowlanych, ogrodniczych i do majsterkowania

Sklep wielobranżowy AS – szeroki asortyment artykułów budowlanych, ogrodniczych i do majsterkowania

utworzone przez | maj 8, 2024 | Lokalne

Sklep wielobranżowy AS – szeroki asortyment artykułów budowlanych, ogrodniczych i do majsterkowania

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączył sklep wielobranżowy AS – zlokalizowany pod adresem Siesławice 58, zaledwie 400 metrów od stacji paliw Moya.

Sklep ten jest liderem w lokalnej branży handlowej. Stanowi kluczowe miejsce dla każdego majsterkowicza, profesjonalisty, czy pasjonata domowych projektów, oferując produkty spełniające najwyższe standardy jakości i niezawodności.

warzywniak lobo

W bogatej ofercie Sklepu Wielobranżowego „AS” znajdziemy szeroki asortyment od elementów montażowych, przez metale, liny, łańcuchy, różnorodne narzędzia ręczne i pneumatyczne, aż po zaawansowane rozwiązania techniczne i specjalistyczne. Sklep współpracuje z renomowanymi dostawcami, dzięki czemu oferuje produkty jak: zamki, śruby, narzędzia do motoryzacji, frezy, wiertła, odzież roboczą, oraz wiele innych artykułów. Dodatkowo, w sklepie dostępne są również chemia i kosmetyki samochodowe, produkty z zakresu pneumatyki i hydrauliki, oraz wszystko, co potrzebne do ogrodu i prac malarskich.

Nie tylko szeroki wybór produktów wyróżnia Sklep Wielobranżowy „AS”, ale również profesjonalizm i fachowa wiedza techniczna obsługi, która zawsze służy pomocą i doradztwem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wykonawcą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z majsterkowaniem, możesz liczyć na wsparcie w dokonaniu najlepszego wyboru produktów, które przekroczą Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do odwiedzenia Sklepu Wielobranżowego AS w Siesławicach, gdzie jakość spotyka się z fachowością i pasją do dostarczania kompleksowego zaopatrzenia.

Zapraszamy na zakupy!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE