Halo Busko 9 Lokalne 9 Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

utworzone przez | cze 14, 2024 | Lokalne

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju: zdrowie, zabawa i moc atrakcji!

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

Tegoroczna edycja była równie interesująca, jak poprzednie. Główną atrakcją Senioraliów 2024 w Busku-Zdroju był występ popularnego kabaretu Kabaret Koń Polski, który poprowadził całe wydarzenie. Uczestnicy bawili się świetnie, śmiejąc się do łez podczas kabaretowych skeczy oraz podziwiając występy wokalne i wokalno-taneczne, przygotowane przez klubowiczów i domowników programu.

palac w konarach reklama

Senioralia to nie tylko okazja do zabawy i dbania o zdrowie, ale także możliwość zapoznania się z ofertami różnych instytucji. Uczestnicy mogli odwiedzić stoiska m.in. Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Narodowego Funduszu Zdrowia, Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, Europejskiego Centrum Konsumenckiego Polska – ECK Polska w Warszawie, Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Kielcach, PFRON – Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

as busko

Senioralia w Busku-Zdroju to wydarzenie o zasięgu wojewódzkim, które od kilku lat promuje aktywność i zdrowy styl życia wśród seniorów. Poprzednie edycje odbywały się w Kielcach, Tokarni, Zochcinku oraz Busku-Zdroju, zawsze ciesząc się dużym zainteresowaniem.

Zeszłoroczna buska edycja przyciągnęła tłumy, a tegoroczna frekwencja była równie wysoka. Pomimo brzydkiej pogody, wszyscy świetnie się bawili. To wyjątkowe wydarzenie już za nami, a organizatorzy dziękują wszystkim seniorom za przybycie do Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE