Publiczna Szkoła Podstawowa w Siesławicach bierze udział w projekcie „Odblaskowa Szkoła”

utworzone przez | paź 19, 2023 | Lokalne

Publiczna Szkoła Podstawowa w Siesławicach dołączyła do świętokrzyskiego pilotażowego projektu „Odblaskowa szkoła” 2023. Celem projektu jest przede wszystkim edukacja młodych uczestników ruchu drogowego w zakresie zasad bezpieczeństwa na drogach.

W ramach projektu uczniowie szkoły w Siesławicach uczą się jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim stosowanie elementów odblaskowych. Ponadto biorą udział w konkursie plastycznym oraz ze znajomości przepisów ruchu drogowego. W najbliższym czasie będą nagrywać piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, film pt.” Jedno Życie” oraz spotykać się z seniorami z gminy Busko-Zdrój.

sieslawice

Projekt „Odblaskowa szkoła” to ważna inicjatywa, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drogach. Edukacja w zakresie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego jest szczególnie ważna wśród najmłodszych uczestników ruchu. Dzięki elementom odblaskowym dzieci są bardziej widoczne dla kierowców, co może zmniejszyć ryzyko wypadku.

Serdecznie gratulujemy Publicznej Szkole Podstawowej w Siesławicach przystąpienia do projektu.

plakat 3

Źródło: PSP Siesławice

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE