Halo Busko 9 Lokalne 9 Firma Dexwal wspiera strażaków – przekazanie sprzętu OSP Mikułowice (VIDEO)

Firma Dexwal wspiera strażaków – przekazanie sprzętu OSP Mikułowice (VIDEO)

utworzone przez | maj 7, 2024 | Lokalne

Przekazanie sprzętu OSP Mikułowice przez firmę Dexwal

W kwietniu br. firma Dexwal, producent maszyn rolniczych z wieloletnim doświadczeniem, przekazała jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Mikułowicach trzy nowe urządzenia ratownicze do testowania. Gest ten stanowi ważny krok w rozszerzaniu działalności firmy Dexwal o maszyny i urządzenia dla straży pożarnej.

palac w konarach reklama

Jednostce OSP Mikułowice przekazano nowe urządzenia, które znacząco podniosą efektywność i bezpieczeństwo działań ratunkowych. Wśród nich znajduje się zwijarka, która służy do szybkiego i sprawnego zwijania węży strażackich, co ułatwi jednostce akcje ratunkowe.

Kolejnym urządzeniem jest dogaszarka, umożliwiająca precyzyjne dogaszanie ognia po pożarze.

Dodatkowo, jednostka otrzymała platformę gaśniczą do samochodów elektrycznych, która została zaprojektowana specjalnie do gaszenia pożarów w tego typu pojazdach, które ze względu na swoją specyfikę stwarzają szczególne wyzwania dla strażaków.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE