Wkrótce premiera utworu „Przyjdzie czas” w wykonaniu Justyny Reczeniedi i Aleksandra Szwarnowieckiego, autorstwa Pawła Gosposia [VIDEO]

utworzone przez | lis 22, 2023 | Lokalne

Justyna Reczeniedi i Aleksander Szwarnowiecki w „Przyjdzie czas” Pawła Gosposia – wkrótce premiera teledysku

W magicznym przedświątecznym klimacie, miłośnicy muzyki świątecznej mogą spodziewać się wyjątkowego prezentu – teledysku do pastorałki „Przyjdzie czas”. Artyści Justyna Reczeniedi i Aleksander Szwarnowiecki postanowili połączyć siły, by stworzyć niezapomnianą interpretację tego tradycyjnego utworu.

Autorem zarówno słów, jak i muzyki do pastorałki jest Paweł Gospoś, który zyskał uznanie swoją twórczością o wyjątkowym charakterze. Reżyserią teledysku zajął się doświadczony Hubert Stachura, a odpowiedzialność za doskonałą oprawę wizualną spoczęła na barkach utalentowanego operatora nagrania, Daniela Brød.

Teledysk do utworu był kręcony w Kielcach oraz Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Klip do teledysku został sfilmowany w sceneriach Kielc oraz w Buskim Samorządowym Centrum Kultury 🔗, dodając produkcji niepowtarzalny regionalny klimat. To szczególne miejsce stało się doskonałym tłem dla artystycznego wyrazu pastorałki „Przyjdzie czas”.

Premiera utworu „Przyjdzie czas” już wkrótce!

Data premiery teledysku oraz singla została ustalona na 6 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00. Ten magiczny moment będzie miał miejsce na platformie YouTube oraz innych popularnych kanałach streamingowych, umożliwiając wszystkim miłośnikom muzyki świątecznej uczestnictwo w wyjątkowym świątecznym wydarzeniu.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć z naszymi kamerami podczas kręcenia teledysku do tego utworu. Zobaczcie co mają do powiedzenia Paweł Gospoś, Justyna Reczeniedi, Hubert Stachura oraz Aleksander Szwarnowiecki!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE