Prelekcja „Jak przetrwać okres jesienno-zimowy w zdrowiu i dobrym nastroju” w Klubie Seniora [FOTO/VIDEO]

utworzone przez | paź 11, 2023 | Lokalne

Wczoraj, 10 października 2023 roku w Klubie Seniora działającym przy Centrum Aktywizacji Społecznej odbyła się prelekcja o tym, jak przetrwać okres jesienno-zimowy w zdrowiu i dobrym nastroju.

Spotkanie to było doskonałą okazją do wymiany informacji i rozmów o tym jak zadbać o swoje zdrowie w sezonie jesienno-zimowym.

Jednym z kluczowych aspektów była podkreślona ważność właściwej opieki nad zdrowiem i wzmocnienia odporności organizmu. Regularna aktywność fizyczna, zrównoważona dieta oraz higiena osobista zostały podkreślone jako elementy, które mogą przyczynić się do uniknięcia wielu problemów zdrowotnych.

W spotkaniu wzieli udział członkowie Klubu Seniora, Pani Magdalena Żak – kierownik Centrum Aktywizacji Społecznej, Zastępca Burmistrza – Michał Maroński, Paweł Karolczak oraz przedstawiciele Studio Treningu Personalnego „Train Smart” – Cyprian Trzaska oraz Dawid Kozioł.

Jak mówi stare przysłowie, „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Dlatego spotkanie w Klubie Seniora jest dobrym przypomnieniem, że dbanie o zdrowie jest kluczem do dobrego życia.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE