Halo Busko 9 Lokalne 9 Znamy uczestników 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”

Znamy uczestników 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”

utworzone przez | kwi 13, 2024 | Lokalne

16. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”

Niedawno zapowiadaliśmy wydarzenie, które odbędzie się 25-26 maja 2024 w Busku-Zdroju, jakim jest 16. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”.

10 kwietnia 2024 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się spotkanie Rady Artystycznej, której zadaniem było wyłonienie finalistów 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”.

Rada, w składzie: Tomasz Śledź, Aleksandra Adlis, Mariola Żak i Joanna Małkowska, po zapoznaniu się z 30 zgłoszeniami i przesłuchaniu nadesłanych utworów, wyłoniła 12 wykonawców, którzy zaprezentują się podczas Finałowego Koncertu Konkursowego.

hotel zamek derslawa

Uczestnicy Finałowego Koncertu Konkursowego 16. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj zabrzmi Bukowina”

 1. Golden Hand
 2. Gędzi Chór
 3. Marta Pracownik
 4. Po Słowie
 5. Pod Prąd
 6. Sebastian Kubiak
 7. Tomasz Wolak
 8. The Heartbeat
 9. Zuzanna Mulec
 10. Błażej & Michał Skuza
 11. Jednoosobowa Formacja Artystyczna – Grześ
 12. To – Ma – To

Finałowy Koncert Konkursowy odbędzie się w dniach 25-26 maja 2024 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników poezji śpiewanej i muzyki folkowej!

16. ogolnopolski festiwal piosenki im. Wojtka Belona 1

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE