Halo Busko 9 Lokalne 9 PHU Myśliwiec – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – wynajem, sprzedaż, serwis maszyn budowlanych

PHU Myśliwiec – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – wynajem, sprzedaż, serwis maszyn budowlanych

utworzone przez | cze 5, 2024 | Lokalne

PUH Myśliwiec – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów.

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączył PHU Myśliwiec. Firma zlokalizowana w Siesławicach 211d specjalizuje się w wynajmie maszyn i urządzeń budowlanych, ogrodniczych oraz elektronarzędzi. W ich ofercie znajduje się ponad 150 różnych maszyn, w tym zagęszczarki gruntu, młoty kujące, wiertnice do betonu i ziemi, glebogryzarki, odkurzacze, myjki ciśnieniowe, agregaty prądotwórcze, piły i przecinarki oraz wiele innych.

palac w konarach reklama

Oprócz wypożyczalni sprzętu budowlanego, PHU Myśliwiec z Siesławic jest autoryzowanym dealerem renomowanej marki Honda. Oferują sprzedaż silników do maszyn, kos, kosiarek, glebogryzarek, agregatów prądotwórczych oraz pomp wodnych.

W ofercie Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Myśliwiec znajdują się także elektronarzędzia, sprzęt brukarski oraz różnorodne akcesoria, takie jak tarcze, dłuta, wiertła i korony diamentowe. Firma zajmuje się również serwisem narzędzi oraz sprzedażą części zamiennych do maszyn i urządzeń. Profesjonalny serwis zapewnia szybkie i skuteczne naprawy, co pozwala na minimalizację przestojów w pracy klientów.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE