Halo Busko 9 Lokalne 9 Teatr Ciut Frapujący zagrał Narty Ojca Świętego po raz ostatni! Grupa szykuje kolejny spektakl! (VIDEO)

Teatr Ciut Frapujący zagrał Narty Ojca Świętego po raz ostatni! Grupa szykuje kolejny spektakl! (VIDEO)

utworzone przez | cze 14, 2024 | Lokalne

Ostatni występ „Nart Ojca Świętego” Teatru Ciut Frapującego: Pożegnanie z wyjątkowym spektaklem

Buskie Samorządowe Centrum Kultury stało się 13 czerwca 2024 miejscem wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich miłośników teatru. Teatr Ciut Frapujący (TCF) zaprezentował tam swój ostatni spektakl pt. „Narty Ojca Świętego”, kończąc tym samym swoją podróż z tą niezwykłą produkcją. Występ miał charakter charytatywny, a zebrane środki przeznaczone zostały na pomoc dla Sławka Syguły.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Pożegnanie Nart Ojca Świętego – spektakl wielkim sukcesem Teatru Ciut Frapującego

„Narty Ojca Świętego” to spektakl, który zdobył ogromne uznanie publiczności i krytyków na przestrzeni ostatnich miesięcy. Ostatni występ w Buskim Samorządowym Centrum Kultury był zatem wydarzeniem szczególnym i pełnym emocji. Publiczność, która zgromadziła się na sali, wiedziała, że jest świadkiem końca pewnej epoki w historii Teatru Ciut Frapującego.

Spektakl „Narty Ojca Świętego” zyskał popularność nie tylko w Busku-Zdroju, Pińczowie czy Jędrzejowie ale także poza naszym regionem w Sławkowie, Kielcach, Wiśle (trzykrotnie), Cisnej oraz Weremieniu. Każde z tych przedstawień było wyjątkowe, a entuzjastyczne reakcje widzów świadczyły o wysokim poziomie artystycznym i zaangażowaniu aktorów.

restauracja kawiarnia Cynamonowa


Podczas ostatniego spektaklu emocje sięgały zenitu. Aktorzy, zdając sobie sprawę, że to ostatni raz wcielają się w swoje role w „Nartach Ojca Świętego”, dali z siebie wszystko. Publiczność wielokrotnie nagradzała ich owacjami na stojąco, doceniając zarówno talent, jak i poświęcenie zespołu. Po zakończeniu przedstawienia nie zabrakło łez wzruszenia, podziękowań i wspomnień z licznych występów.

Teatr Ciut Frapujący – Kontynuacja misji lokalnej grupy teatralnej

Mimo że „Narty Ojca Świętego” przeszły już do historii, Teatr Ciut Frapujący z pewnością nie spocznie na laurach. Grupa planuje kolejne projekty, które będą kontynuować ich misję dostarczania wysokiej jakości rozrywki oraz wspierania ważnych społecznie inicjatyw. Ich dotychczasowe osiągnięcia są najlepszym dowodem na to, że lokalna kultura może kwitnąć dzięki pasji i zaangażowaniu.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE