Halo Busko 9 Lokalne 9 Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Montessori w Owczarach, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Montessori w Owczarach, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów

utworzone przez | lip 3, 2024 | Lokalne

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Montessori w Owczarach – wkrótce otwarcie nowego żłobka i przedszkola koło Buska-Zdroju

Z przyjemnością informujemy, że do katalogu firm portalu Halo Busko dołączył Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Montessori w Owczarach.

Niepubliczny Żłobek Montessori w Owczarach to miejsce, gdzie każde dziecko jest w centrum uwagi i rozwija się w swoim unikalnym tempie. Żłobek oferuje przyjazne i bezpieczne środowisko, które sprzyja odkrywaniu świata zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami i potrzebami dzieci.

hotel zamek derslawa

Placówka działa zgodnie z metodą Marii Montessori, opierając się na założeniu, że najlepszą formą nauki dla dzieci jest doświadczanie i samodzielne odkrywanie. Sale są starannie przygotowane, by zapewnić dzieciom dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych, które pobudzają ciekawość i zachęcają do eksploracji. Opiekunowie pełnią rolę przewodników, obserwując rozwój każdego dziecka i wspierając je w zdobywaniu nowych umiejętności.

Dzieci uczą się poprzez zabawę w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia. Nowoczesny budynek żłobka, położony na pięknej, 50-arowej działce, oferuje przestrzeń do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie żłobka znajduje się duży plac zabaw dostosowany do potrzeb najmłodszych, a rodzice mogą korzystać z przestronnego parkingu, co ułatwia codzienne dojazdy.

restauracja slowacki baner

Wnętrza żłobka są nowoczesne i przestronne, a sale wyposażone w innowacyjne pomoce dydaktyczne i atrakcyjne zabawki. Dzieci mają do dyspozycji wewnętrzny plac zabaw i tor przeszkód, które dostarczają wielu aktywności, zaspokajając potrzebę ruchu oraz rozwijając samodzielność. Każda sala jest tematycznie urządzona, co pobudza wyobraźnię i zachęca do nauki poprzez zabawę.

Dodatkowym atutem są sterylne pomieszczenia przy głównych salach, które służą jako miejsce wypoczynku dzieci. Budynek wyposażony jest w zaawansowany system wentylacji z rekuperacją, zapewniający stały dostęp do świeżego powietrza, co jest niezwykle ważne dla zdrowia i komfortu maluchów.

Placówka spełnia wszystkie wymagania sanitarno-epidemiologiczne, dając rodzicom pewność, że ich pociechy są w bezpiecznym i higienicznym środowisku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na nowy rok szkolny!

żłobek i przedszkole montessori busko-zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/artykuł sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE