Monika Witkowska w Busku-Zdroju – Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej zaprasza na spotkanie [VIDEO]

utworzone przez | lis 17, 2023 | Lokalne

Monika Witkowska w Busku-Zdroju – wyjątkowe spotkanie dla miłośników przygód i podróży

Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju, Pani Ewa Marciniec serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów podróży oraz przygód na niezwykłe spotkanie z Moniką Witkowską, które odbędzie się we wtorek 21 listopada o godzinie 16:00 w Czytelni Biblioteki.

Spotkanie z kobieta z pasją do podróży – Monika Witkowska w Busku-Zdroju

Monika Witkowska to kobieta wielu talentów. Jest podróżniczką, himalaistką, żeglarką, pisarką, dziennikarką i przewodniczką wypraw trekkingowych. Jej życie to pasmo niesamowitych osiągnięć.

Od dziecka marzyła o poznawaniu świata. Odwiedziła ponad 180 krajów na wszystkich kontynentach.

Jej podróże to nie tylko przygoda, ale także wyzwanie. Jako himalaistka zdobyła trzy ośmiotysięczniki, a jako żeglarka opłynęła przylądek Horn. O swoich doświadczeniach opowiada w książkach i artykułach. Jest również popularną prelegentką, która inspiruje innych do odkrywania świata.

Szeroka oferta Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju to dynamiczna instytucja kultury, oferująca szeroką gamę usług i zasobów dla lokalnej społeczności. Bogata oferta biblioteki obejmuje różnorodne dziedziny i dostosowana jest do różnych grup wiekowych oraz zainteresowań czytelników.

Oprócz ciekawych pozycji książkowych, audiobooków, gier planszowych filmów odbywają się tam często wydarzenia. Już teraz oprócz spotkania z Panią Moniką Witkowską zapraszamy na kolejne spotkanie z Przemysławem Kossakowskim, które odbędzie się 27 listopada o godzinie 16:30.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE